Už je pomalu na čase

Prázdniny jsou už dávno za námi a před námi je čas takzvaný předvánoční, obchody se pomalu ale jistě začnou plnit dýňovými dekoracemi a hned v závěsu za nimi uvidíme, jak rychle nastoupí vánoční výzdoba. No a nejenom v osobním životě, ale i v tom pracovním je čas na bilancování, které častokrát probíhá během vánočních firemních večírků, kde jde také o to, aby se lidé navzájem sblížili. A tomu napomůže společný program, kde se společně zasmějí a naučí se spolupracovat v jiných ohledech než jen v těch pracovních.

tarot

Jenže bývá dosti těžké vymyslet, kam se pojede, kde se tráví ten čas, co bude za program. Ale je tady internet, kde můžete najít skvělé nápady a také tento článek, kde vám poradíme, že byste mohli využít kouzelníka Brno, který má letité zkušenosti a může vám právě v tomto ohledu pomoci. A navíc může celým firemním večírkem provázet jako moderátor, takže vy nemusíte shánět již další osobu. Jedná se o profesionála, jehož zkušenosti si můžete přehledně proklepnout předem. Hlavně, program plný záhad a kouzel nadchne každého, i když se bude jednat výhradně o dospělé osoby. Rázem jakoby se všichni vrátili do dětství a nechají se unášet kouzlem magie. To bude ten pravý předvánoční čas a atmosféra!

magic

Jmenuje se Martin Kellman a jeho doménou jsou kouzelnické večírky, nejenom pro děti, ale třeba i právě na firemní oslavy a setkání. Má v tomto světě zkušenosti již sedmnáct let, takže nebudete rozhodně zklamáni. A můžete ho využít třeba i na rodinné oslavy narozenin nebo další příležitosti, on se dokáže skutečně maximálně přizpůsobit. Pro děti připravuje interaktivní vystoupení nebo třeba i akce na Mikuláše, což se v tomto čase také hodí vědět. Děti s ním také mohou modelovat zvířátka z balónů, dospělí ho zase mohou využít třeba jako program na svatební den, takže se hosté rozhodně nikde nudit nebudou.