Jistota nejsou peníze, pouze zdraví


Myslíte si, že jsou peníze jistota Hypoteka-bez-registru? Věřte, že nejsou. Sice si za peníze všechno koupíte, ale zdraví už ne. Mít peníze je tím nejkrásnějším co může každého člověka potkat. Můžete si koupit velký dům, krásné drahé auto, prostě cokoliv, co Vás jen a jen napadne. Peníze jsou pro lidstvo mocné, protože každý, kdo má peníze, tak svým způsobem nad někým chudším machruje. Jistě to znáte, jaké to je, když přijde někdo, kdo toho má mnohem víc než vy. Prostě v životě to takhle chodí. Najednou začnete tiše závidět, protože vy, to, co ten druhý nemáte. Rozhodně tohle jednání je zbytečné, protože každý člověk něco má.

Peníze

Nesmíme se ohlížet kolem sebe a pořád si říkat, že nic nemáte, a že jste úplní chudáci. Tímhle způsobem se doslova ponižujete a nemělo by se to dít. Kdyby došlo k nějaké tragické události, tak rozhodně byste všechno vyměnily za svoje zdraví. V takové situaci Vám peníze už nikdy nepomůžou, pokud by se Vám stalo něco moc vážného. Pokud by se někdo velmi chlubil, kolik má peněz atd.., tak rozhodně vždy myslete na svoje zdraví, které je v životě na prvním místě. Jistota peněz není nikdy důležitá jako zdraví, které člověk má. To je to nejdůležitější ze všeho. Nemáme nad čím přemýšlet, protože zdraví je náš největší dar. Toho si musíme vážit nejvíc.

Paní a zelenina

Peníze musíme hodit na druhou kolej, protože jsou cennější věci, které člověk má. Jenom si to naše lidstvo musí uvědomit. Jakmile si tohle uvědomíme, tak zjistíme, že život je úplně o něčem jiném než jenom o penězích. Samozřejmě peníze jsou také důležité, ale důležitější je, aby člověk byl zdraví a mohl fungovat. Nic krásnějšího nás v životě nemůže potkat. Život je touha všechno ochutnat, proto bychom se měly nad sebou velmi dobře zamyslet, a podívat se na život z jiného úhlu pohledu, protože nás to hodně časem překvapí. To mi rozhodně věřte. Stačí věřit, a uvidíte, že budete mít zdraví a peníze, protože bez zdraví, peníze mít nebudete a nikdy to nebude Vaší jistotou.