Prodej ready made společností


Máte v plánu se stát podnikatelem a hledáte místo pro své podnikání? V dnešní době je složité najít prostory, které by byly dle vašich požadavků a které by zároveň měly přijatelný plat za pronájem. A co kdybych vám teď řekla, že nemusíte již nic hledat, protože firma Companies and offices má ve své nabídce i takzvané ready made společnosti? Co je ready made společnost? Tato společnost zahrnuje prostory, které v budoucnu budou využity právě pro podnikatele. Ready made společnost je kompletně vybavená, je zapsaná v obchodním rejstříku, má název, sídlo, jednatele a IČO a plně splacený základní kapitál.

zasedací místnost

Jako obchodní společnost tedy splňuje veškeré podmínky, které stanovuje zákon a je založena za účelem následného prodeje konečnému zákazníkovi. Pokud tedy sháníte prostory k vašemu podnikání, neváhejte se kouknout na stránky Companies and offices, kde naleznete v hned několik nabídek. Všechny jejich společnosti mají základní kapitál 18 000 Kč a jak již bylo zmíněno výše, jsou zavedené v obchodním rejstříku a mají zapsanou živnost volnou – výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Jaká je cena za převod? Pokud se ptáte na cenu, tak si myslím, že vás velice potěším. Cena za převod společnosti je 9 900 Kč a tato cena se vztahuje na všechny společnosti.

plně vybavené

Na stránkách Companies and offices naleznete v nabídce ready made společností různé názvy. Vy si jen vyberete, který se vám prozatím líbí, vidíte i jeho IČO. 9 společností se nachází v Praze a 5 společností v Brně. Pokud chcete vlastnit společnost s.r.o, není problém. Firma se zabývá i prodejem ready made s.r.o společností, tedy společností s ručením omezeným. Cena za ready made s.r.o společnost je stejná, tedy 9 900 Kč. Ready made společnosti jsou připravené pro vaše podnikání. Tak co, už máte vybranou tu svoji vysněnou společnost?