Přednější je vždy rodina


Určitě si někdy říkáte, že šetřit lze, když je z čeho Nebankovnihypoteka. Tohle snad úplně každý zná, protože pokud máte z čeho šetřit, tak věřte, že našetříte. Ale pokud nemáte, tak rozhodně nenašetříte, a takhle to opravdu v životě bývá, protože dnešní doba je taková, že se všechno strašně zdražuje. A je to prostě opravdu velice složité pro lidi, a potom se vlastně i hůř šetří. Protože kdybychom třeba měli víc práce a chodili třeba do dvou zaměstnání nebo do třech, tak věřte, že by se nám šetřilo mnohem víc, než když člověk má jenom jednu práci. Ale někdy je to opravdu velice složité, protože pokud máte děti a musíte se starat o domácnost, tak taková žena na mateřské rozhodně šetřit nezvládne, a rozhodně nezvládne chodit do dvou prací, třeba určitě.

Peníze

Chlapi by měli takovou možnost, aby opravdu do té práce chodili, a nejenom do jedné, ale opravdu někdy se stane to, že i ten chlap chce prostě trávit s tou rodinou, a prostě už druhou práci nechce, a potom se opravdu i mnohem hůř šetří. Na druhou stranu, ale je od chlapa velice hezké a vzorné, když opravdu chce trávíte čas s tou rodinou. Rozhodně si myslím, že popravdě by ten chlap měl být taky doma a věnovat se rodině, pečovat o děti, protože to je to v životě to nejkrásnější, co prostě máme.

Peníze

Nejenom že budeme pořád chodit do práce, ale potřeba je opravdu se věnovat i těm dětem. Někteří chlapi jsou takoví, že opravdu pracují od rána do večera, a to i o víkendech, a ty děti potom toho tatínka svého nevídají, protože prostě on pracuje, a když tatínek přijde večer domů, tak ty děti už spí. A to je prostě špatně. Rozhodně ten chlap, když přijde domů, měl by se prostě věnovat i té partnerce, i těm dětem, a zapomenout na to šetřit. Takže rozhodně opravdu někdy rodina přednější než prostě šetřit, a tak by to prostě mělo být. Někdy je lepší se uskromnit, ale mít míň peněz, ale být spokojenější a trávit čas s rodinou.