Pivo a víno


Také jste už někdy pracovali v takovém zaměstnání, kde jste potřebovali také pivní přepravky anebo boxy na víno? Já jsem jednou pracovala v jedné vinotéce, kde jsme prodávali také různé zboží, jako například dekorační předměty ve tvaru vína anebo také piva. A také jsme tam měli pivní přepravky. Pivní přepravky jsme tam měli hlavně z toho důvodu, že jsme tam prodávali opravdu speciální pivo ze zahraničí, kdy třeba půllitr piva stál osmdesát pět korun. Měli jsme tam také třeba litrové barely piva, které třeba se blížily k ceně i pět seti korun. Byly to opravdu speciální piva a anebo takové odrůdy chmelů, které normálně u nás v republice nekoupíte.

Pivo milují hlavně muži.

Takže jsme měli nejenom kvalitní piva, ale i levné pivní přepravky, ale také boxy na víno, odkud si právě naši zákazníci mohli odnést své vysněné víno anebo kvalitní pivo. Řeknu vám, že i když jsme měli třeba ceny opravdu hodně předražené, http://www.kverulant.org/kauza/rathovy-predrazene-autobusy tak jsme měli tolik zákazníků, o kterých se nám ani nezdálo. Také bych ale chtěla hlavně říct, že ty ceny nebyly vyhnané nahoru opravdu úmyslně, ale ta také bylo kvůli tomu, že jsme tam třeba měli dovezené pivo třeba až z Afriky anebo z Indie. Takže samozřejmě se k tomu také musela připočíst cesta a různé náklady na pivo a potom také fakt, že se jedná opravdu o nějaký originální nápad a novinku, že je třeba jinde v naší republice tohle nekoupíte.

Pivo má vitamín B.

Pivní přepravky jsme potom dávali zdarma, když si třeba někdo koupil pět litrů piva a více anebo třeba když si koupil pět litrů vína a víc, tak také dostal krásnou plastovou přepravku, do které mohl si dát víno. Také jsme tam měli různé dárkové tašky, takže pokud i kdybyste vykupovali pětilitrový barel kvalitního a vzácného piva, tak dostanete i takové krásné balení, do kterého to potom můžete zabalit a můžete to dát potom jako dárek. Opravdu hodně lidí u nás nakupují různé dárkové předměty anebo pivní barely a pivní přepravky, které potom dávají jako dárek.