Soukromí i pohodlí


Kdykoliv přijdete domů, potkáte sousedku, kterou jste potkali při odchodu? Soused nejraději vrtá poličky každou neděli v 7 ráno? Už vás nebaví poslouchat hádky ostatních nájemníků, a tak raději zvažujete že se odstěhujete do rodinného domu? Pokud v okolí není žádný dům který by se vám líbil, ale máte kde stavět, může pro vás být ideální volnou stavba domu na klíč. Je to jednoduché a hlavně rychlé řešení pro všechny, kteří potřebují postavit dům včas.

nový dům

Abyste se mohli stěhovat do svého domu v termínu, je potřeba dodržet harmonogram prací. To se odvíjí od počtu dostupných pracovníků a materiálu, který je ke stavbě domu potřeba. Čím víc zkušených pracovníků bude dům stavět, tím rychleji se budete stěhovat. Velice rychle dokončená je dřevostavba, takže se nemusíte bát že byste museli hledat nájem na pár týdnů než dojde k předání klíčů.

Prohlédněte si náš katalog rodinných domů na klíč Enerdomy, kde najdete všechny naše domy. Připravili jsme mnoho typových projektů, od běžných přízemních bungalovů, až po atypické stavby. Nabízíme nejen menší domy, ale větší vilky, které potěší náročnější klienty. Vybrat dům není jednoduché, a navíc přes internet, ale věříme že přiložené nákresy půdorysu a fotografie dokončených domů vám ve výběru pomohou.

stavba domu

Před zahájením stavby je nutné si vyřídit stavební povolení. Pokud by se začalo stavět bez něj, nejspíš vás čeká tučná pokuta a v krajním případě i nařízení odstranění stavby. Protože spousta lidí má barvy z jednání s úřady, jistě vás potěší zpráva o tom, že vám můžeme stavební povolení sehnat my, ať už pocházíte odkudkoliv. Stavíme domy po celé republice a jsme známou firmou, na kterou se obrací každý kdo chce mít zaručeno, že dům dostane dokončený v termínu a v kvalitě, kterou se prezentujeme. Jsme vaše sázka na jistotu, proto si vyberte projekt a zbytek nechte na nás.