Krásný útulný domov


Věnujete se focení na nějaké uživatelské úrovni, ale neskutečně vás to baví a vyfotili jste něco, co se vám skutečně líbí, ať už je to krajina, zátiší nebo portrét a chcete, aby to zdobilo i váš byt nebo domov někoho z vašich příbuzných? A nevíte třeba čím obdarovat novomanžele, kterým se chystáte na svatbu a i když úplně netouží po darech, ani po finanční hotovosti, je hezké jim něco dát? Nechte jim udělat tisk fotoobrazu, ať už z jejich fotografie nebo ze své vlastní, kterou jste vyfotili pro jejich počest. Fantazii se meze nekladou, navíc to bude mít i umělecký rozměr, což je jedinečné a originální, to hned tak někdo nemá.

foto

Všechno se dá jednoduše zpracovat prostřednictvím internetového prohlížeče, rozhodně nemusíte stahovat nějaké programy pro úpravu fotografií, zejména, pokud chcete třeba vyrobit koláž, což je samozřejmě také možné a hned budete mít zachováno vícero vzpomínek, na kterých vám záleží. Pokud máte děti, je to tak jednoduchý způsob, jak si uchovat vzpomínky na jejich dětství, které tak rychle utíká. Vezmete vyfocené fotografie, nahrajete na stránky printscreen.cz a zadáte svojí objednávku. Vaše fotografie bude vytištěná na bavlněné plátno a ručně umístěna na vyrobený rám a do týdne to může být u vás doma.

focení

Dnes už naštěstí funguje všechno online, takže si tak můžete nechat vyvolat vaše fotky rovnou z vašich mobilních telefonů, nebo si z nich můžete nechat vyrobit třeba nástěnné nebo stolní kalendáře, prostě co se vám zamane. Je to také vděčný dárek, pokud nevíte, co komu dát pod vánoční stromeček nebo k narozeninám. A nemusí to být jenom kalendáře, můžete si z vlastních fotografií nechat rovnou vyrobit i knihu, takže nemusíte už to dělat na dvakrát, že si nejdříve vyvoláte fotky a pak je budete složitě lepit do alba, ale rovnou a ještě si k tomu přidáte popisky, různé kresby a další.