Vzpomínky na dětství


Modely autíček mají pro většinu lidí nostalgické vzpomínky. Hned si představíte, jak jste byl malý kluk nebo holka a dostali jste svůj první model autíčka. Některé modely se nejdříve museli sestavět a teď to právě začalo. Společně strávené časy s tatínkem, kdy jste se snažili, seskládal malý model. Správné sestavení vám zajistilo funkčnost některých částí, jako byly otvírání dveří, motání volantu nebo úplná funkčnost koleček, která se normálně otáčela, jako by bylo auto skutečné. Ten pocit, když takové autíčko uvidíte, ve vás zanechá krásný hřejivý pocit. Když si ho pak vezmete do vlastních rukou a prohlédnete důkladně, zjistíte, že to není ten váš model, který jste jako malý dávali dohromady, ale i tak vás pobaví a vyčaruje úsměv na tváři.

model auta

Dopřejte takový hřejivý pocit i vašem dětem. Udělejte si na ně dostatek času, kdy budete sedět u stolu a společnými sily tvořit něco kouzelného. Ať už se bude jednat o samotné autíčko, letadlo nebo bitevní loď. Vytvoříte si se synem skvělé vzpomínky na jedinečné chvíle. Jestliže nejste úplný kutil, stačí jen darovat krásný již hotový model. Můžete je sbírat a vytvořit jedinečnou sbírku, se kterou si můžete společně hrát nebo může sloužit jen jako trofeje vašeho obydlí.

model auta

Příkladem jednoho z historických modelů aut může být Tatra 805 valník s plachtou nebo Volha 22 jako veřejná bezpečnost. Historických modelů je mnoho a ty který jsou podle předloh aut, co opravdu jezdili, jsou velice vzácné. Modely jsou ruční práce a mohou se hodit jako skvělí narozeninový dárek nebo jako odměna za dobře odvedený školní rok, který se obešel bez větších potíží. Darujte dětem kousek naší historie a dodejte https://www.dodejletustavu.cz/ k tomu nějakou ze svých vzpomínek, která vás s těmito auty provázela. Třeba své děti inspirujete k lásce k modelům. Ti přeberou vaši sbírku a rozšíří ji o další vzácné kousky.