Moderní točité schody


Také se vám někdy stalo, že jste dostali nápad, že byste si vylepšili svůj exteriér anebo dokonce také interiér? To já jsem taková, že bych nejradši každý rok něco vždycky měnila. Za tohle je můj partner docela často nadává, protože on říká, že kdyby bylo vždycky po mém, tak bychom museli měsíčně vydělávat každý tak sto padesát tisící korun, abychom si mohli dovolit velice častou úpravu exteriérů a také opravu interiéru. Abych se přiznala, tak pro mě je nejdůležitější, abych měla opravdu krásný interiér. A protože jsem chtěla mít také nové schody, my jsme měli koupený starý dům a my jsme v tomto starém domě měli opravdu už hodně staré.

Schody jsou velmi praktické.

Schody byly takové dřevěné a já si myslím, že už byly takové dokonce hrubé a předpokládám, že kdyby potom někdo utíkal rychle a bosí, tak by si asi zadřel nějakou třísku a tohle rozhodně nechci dopustit. Tak jsem partnerovi řekla, co by na to řekl, kdybychom si třeba nechali udělat nové schody? Partner mi řekl, že už takhle nad tím uvažoval a že mu úplně jedno, jak ty schody budou vypadat, protože mu jde hlavně o praktičnost než o design a vzhled. Tohle mě docela potěšilo, protože jsem alespoň měla volnou ruku a možná také volnou peněženku. Tohle mi partner neřekl, kolik vlastně můžeme utratit peněz za nové schody do interiéru.

Jaké schody se líbí vám?

Mně se moc líbí točité schody Kmkdesign.cz. Partnerovi jsem řekla, že pro mě by byly nejvhodnější do interiéru dát točité schody, protože se mi hodně líbí, a dokonce tohle má také moje sousedka. Moje sousedka má dokonce také točité schody venku, jenomže já už vedle sousedky nebydlím a bydlíme s partnerem, ale oba dva tedy jsme si řekli, že když mě se líbí točité schody a mám s nimi zkušenosti, tak nebude od věci, když si také dáme k nám do interiéru nové točité schody. A záleží také na tom, jaké si dáte materiály. My jsme si dali kov a dřevo, protože dřevo se nám opravdu hodně líbí.