Hledáte fotografa na svatbu?


Dnes sice snad každý disponuje chytrým telefonem, který má i fotoaparát. Určitě jste si zvykli že si můžete vyfotit kdykoliv a cokoliv a nakonec jsou to fotografie docela dobré kvality díky poměrně vysokému rozlišení fotoaparátu. Jenže jen cvakat spouští umí každý, a výsledné fotografie jsou takové nijaké a vypadají stejně. Pokud chcete mít krásné vzpomínky nesvůj velký den ve vysoké kvalitě, rozhodně na fotografa nezapomínejte.

svatební focení

Proč mít fotografa na svatbě
Cena za služby fotografa se samozřejmě různí podle toho, kdo vás bude fotit, kde bude svatba probíhat a kdy vás bude fotit. Na cenu má vliv délka focení a spousta dalších věcí, které se mění svatba od svatby. Cenu za vaši svatbu vám přibližně fotograf spočítá předem, takže se na cenu určitě nebojte zeptat. Každé svatební focení probíhá jinak – někdo chce nafotit jen obřad, někdo celý den od rána až do noci.

Fotograf jen nestojí a zběsile nemačká spoušť. Věnuje se vám po celou sjednanou dobu a snaží se ze sebe dostat maximum. Opravdu dobrý fotograf bude chtít využít nejen prostředí, ve kterém se celá svatba odehrává, ale i různé rekvizity. Výsledkem budou krásné fotografie, na které se rádi podíváte i za desítky let.

nevěsta v šatech

Každý fotograf fotí jinak. Někdo se zaměřuje na hru se světly, jiný fotograf dokáže i z ničeho udělat nádherné fotky a někdo má zvláštní barvy. Na sociálních sítích najdete práce spousty fotografů, a určitě se pro nějakého rozhodnete. Jestli hledáte fotografa na svou svatbu už teď, děláte správně, protože termíny se plní už nyní na příští hlavní svatební sezonu, která je od května do srpna.

I já se snažím pro svoje klienty udělat maximum a protože za fotografa mluví jeho fotky, najdete je nejen na mém webu, ale i na sociálních sítích. Samy páry dávají na sítě fotky ze svatby, ať už se jedná o šaty, místo nebo dort, protože chtějí ostatním doporučit lidi, kteří se na přípravě jejich svatby podíleli. A to vám hodně pomůže s výběrem.