Stěhování na klíč oceníte zejména v extrémních situacích

Zimní slunovrat

Jestliže si nemůžete volit termín stěhování a musíte přistoupit na situaci, která vás nutí přestěhovat se v období Adventu a vánočních svátků, například kvůli výpovědi z pronájmu, pak si můžete usnadnit tento proces stěhováním na klíč. Mezitím, co stěhovací firma zajistí všechny potřebné kroky, vy se věnujte přípravám na Vánoce a svým blízkým, které chcete již trávit na novém místě. Zaměřte se na zabydlování a zvelebování nového prostředí a nezapomeňte ani na administrativní úkony.

stěhování židlí

Možná bude zapotřebí tyto prostory vymalovat, vyměnit podlahovou krytinu, a to je vhodné provést ještě před stěhováním, což vám zabere spoustu času, a ten vám již nezbyde na balení věcí a další přípravné práce. A právě to zvládnou stěhováci za vás – rozsah prací na klíč domluvíte předem a na předběžné schůzce si vyjasníte přesný postup a harmonogram jednotlivých činností.

stěhování nábytku na klíč

Letní vedra

Z letních extrémních veder není nadšený asi nikdo, zvláště pak, pokud se musíte stěhovat z prostor, které nejsou klimatizované. V této době je stěhování velmi namáhavé a každá drobnost vám zabere spoustu času a vydáte mnoho sil. Kupříkladu zabalit věci do krabic vás může vyčerpat natolik, že vám tato práce v této době potrvá trojnásobně déle, než kdybyste balili věci na podzim. Neustálé ochlazování a popíjení minerálek a olizování zmrzliny zbytečně zdržuje a horko také negativně působí na mozek a nervovou soustavu, kdy si připadáte unavení a bez energie. Běžte ji raději načerpat do bazénu a dopřejte si něco dobrého k snědku v klimatizované restauraci nebo si nechte dovézt domů pizzu a více odpočívejte.

Stěhování na klíč odnesto.cz s profesionály je ovšem samozřejmě možné kdykoli v průběhu roku, tímto jsme pouze naznačili dvě alternativy, kdy se to nejvíce hodí, protože vám to usnadní mnoho práce a ušetří spoustu sil.