Krásná pleť


Vyznáte se v módě https://www.knihydobrovsky.cz/krasa-moda-styl a kosmetice anebo dokonce jste vyučená kosmetička? Milé dámy, pokud byste také chtěly vědět, jak třeba na krásnou pleť anebo jak mít zdravou a pevnou kůži, tak to znamená, abyste také o sebe více pečovaly, abyste o sebe více dbaly. Mnoho lidí si myslí, že když nebudou o sebe pečovat, že prý to nemá vůbec žádný efekt. Na to, jak potom ve stáří budeme vypadat, mě se blíží čtyřicet let. Řekla jsem si, že jakmile se mi bude blížit čtyřicítka, že třeba také navštívím nějaké odborné studio, kde mi třeba zlepší pleť anebo udělají nějaký lehký facelifting, nemám ráda, když na někom jde poznat, že má opravdu hodně kilo plastu na sobě. Jak se lidově říká.

I kosmetika využívá hodně kolagen.

Takhle alespoň se to píše na sociálních sítích. Kilo plastu na pleti. To myslím samozřejmě nějaký silikon anebo botulotoxin. Já ale na to jdu jinak, na to jdu chytře. Protože užívám nativní kolagen. Nativní kolagen seženete například na webové stránce orcacollagen.cz. Tam se mimo toho dozvíte, jak funguje kolagen anebo co to je kolagen anebo jak nám pomáhá kolagen k tomu, aby naše pleť byla zdravá a jemná. Nativní kolagen vám doporučuji, protože je opravdu špičkou v tom, jak účinkuje. Kvalitní kolagen je tady pro naši krásu. Věděli jste o tom, že jak stárneme, tak se kolagen méně vyrábí? Kolagen se dělá pomalu, bohužel jednoduše se kolagene v naší pleti ztrácí.

Každá chceme krásnou pleť.

A proto je nejvhodnější, abychom kolagen doplňovali. Samozřejmě, že také můžeme jíst mnoho ryb anebo hodně jídla, kde se právě podpoří tvorba kolagenu. Jenomže, komu by se tohle chtělo dodržovat? Chápu, že zdravý životní styl je také cesta k tomu, aby naše pleť byla pružná a krásná a mladá, aby se na ní dělalo méně vrásek. Ale když budeme užívat potravinové doplňky, jako například nativní kolagen anebo třeba některé multivitaminy, tak samozřejmě uděláte dobře, protože vaše pleť vám za to poděkuje. A nejenom vaše pleť, ale také klouby, zuby a vlasy a nehty. I tohle potřebuje kvalitní péči. A když budete užívat nativní kolagen, tak máte z půlky vyhráno.