Krása ženských nohou lépe vyniká v botách na podpatku


Že se muži dívají ženám na nohy, není žádným tajemstvím, a je to velmi rozšířená informace, s níž se občas setkáme i ve filmu a v zábavných pořadech v televizi. Kupříkladu Ivan Mládek se již v době svého mládí otevřeně v televizi vyjádřil o nohách německé moderátorky doslova takto: „Schöne hachsen“.

dámské lodičky

Nohy jsou však široký pojem a velmi záleží na tom, zda máme na mysli stehna, hýždě, lýtka nebo chodidla. Zpravidla se o ženských nohách hovoří v souvislosti se stehny a lýtky, protože ta jsou obvykle odhalená pod minisukní nebo šortkami, ale svůj velký význam mají i chodidla. Kdyby ženy měly nohy zakončené kopyty nebo plovacími blánami, rozhodně by se za nimi nikdo neotáčel, a teprve díky dokonalé anatomické stavbě chodidel můžeme o ženských nohách prohlásit, že jsou „schöne“.

kotníčkové boty na podpatku

Jakmile si žena obuje sexy kotníkové boty na podpatku s otevřenou špičkou, u mnoha mužů to probouzí erotické fantazie a představují si, jak boty naopak vyzouvají, a mají ženskou nožku ve svém náručí, mohou se s ní mazlit a užívat si její přítomnosti. Ženské nohy dodávají ženské postavě ladnost a nohy také představují velmi silnou erotogenní zónu, zejména oblast hýždí, třísel a chodidel. Mnoho mužů si také rádo přikládá chodidla na hrudník či na obličej, cucá palec, olizuje i ostatní prsty a také je vzrušuje na chodidlech vůně slaného potu.

Krása ženských nohou vyniká pouze v botách na vyšším podpatku, protože v této poloze je na chodidle dobře patrná hluboká klenba mezi patou a prstní kostí, kdyby byla noha plochá, nebylo by to vůbec hezké, proto také klenba v botách bez podpatku zaniká a není téměř vůbec patrná. Chcete-li svému příteli či milenci udělat radost a poskytnout spoustu rozkoše, dejte mu možnost, aby se krásou nohou a chodidel pokochal v takových botách, které jej skutečně bude bavit nazouvat či vyzouvat.