Kompaktní a moderní


Že je kouření nezdravé, to víme všichni. Přesto počet kuřáků ve společnosti příliš neklesá. A to ani přes fakt, že každý rok nám vláda zvyšuje cenu za krabičku cigaret. Kuřáků je u nás skutečně mnoho, a někteří kouří i desítky let. Z každé krabičky jde naprostá většina peněz státu díky obrovské spotřební dani, která je na toto zboží uvalena, ale ani to kuřáky neodrazuje. Kdo prostě kouřit chce, bude kouřit i nadále. Jenže řada kuřáků hledá možnosti, jak za kouření ušetřit, protože se zdražuje všechno, a tak je kouření jedna z možností kde by se ušetřit dalo. Nemusíte se kouření zbavovat úplně.

kouření e-cigareta

Mnoho lidí kouří prostě proto, že je uklidňuje nikotin. Mají na něm vypěstovanou závislost, a tak se není čemu divit že se ho vzdávat nechtějí. Elektronická cigareta je skvělým způsobem, jak kouřit dále, ale levněji. Počáteční investice do zařízení je sice trochu vyšší, ale ani tak nejde o závratnou částku. Koupit si můžete třeba joyetech ego aio, která nestojí ani 600 Kč. Najdete i levnější zařízení, které vám rovněž umožní kouřit chutné náplně.

Jak fungují?
I když většina lidí dnes elektronické cigarety zná díky tomu, že jsou na trhu už nějaký ten pátek, stejně se najde někdo, kdo ještě neví jak fungují. Elektronická cigareta funguje na baterie, díky kterým se dá spalovat tekutá náplň. Právě ta obsahuje nikotin, ale může být i bez nikotinu. Výrobci se snaží vyrábět náplně lákavé pro zákazníky, takže můžete ochutnat spoustu netradičních příchutí. Každé zařízení má svou ampuli, do které se náplň nalévá.

muž kouření

Ke každé cigaretě dostane samozřejmě návod, takže se ji naučíte obsluhovat téměř ihned. Je potřeba ji čas od času nabít, a pokud se vám rozbije třeba baterie, můžete si koupit náhradní díly a nebo si zařízení nechat opravit na prodejním místě.
A proč kouřit e-cigaretu? Protože tak nezapáchá a nejspíše není tak nezdravá.