Jak je to opravdu na trhu se skleníky


Současná nabídka skleníků je skutečně velmi rozšířená a vyplatí se být naprosto ostražitými při jejich výběru a následné koupi. Ačkoliv se například polykarbonát na skleník může jevit jako levnější záležitost, tak je naprosto stěžejní si o něm něco více zjistit. Existují totiž takové polykarbonátové desky, které vám neustojí první větrný nápor. Jedná se tak o velmi levné náhražky, které se sice projeví v celkové ceně, ale bohužel majiteli toho moc ze skleníku nezůstane. Raději volte buď lepší a dražší variantu nebo se přímo obraťte na českého výrobce skleníků, kterému rozhodně není lhostejné, co nabízí za sortiment.

velký skleník

Naše polykarbonátové skleníky

Jsme výhradním českým výrobcem polykarbonátových skleníků a s jejich výrobou máme skutečně bohaté zkušenosti. Nabízíme vám různé rozměry, ale i například skleníkové přístavby ke zdi domu. Naše polykarbonátové skleníky s výplní tloušťky 6 mm se velmi dobře instalují, jsou lehčí než skleněné a rozhodně se jich nemusíte nijak obávat. Polykarbonát na skleník je s ověřenou a platnou certifikací, což již to vám dává záruku, že se jedná o vysoce kvalitní materiál do venkovních podmínek.
Nabízíme vám polykarbonátové skleníky v široké škále délek a nejdůležitější součástí skleníku je přece jenom bytelná konstrukce nosných částí. Jedná se o pozinkovanou konstrukci o síle 1,5 – 3 mm, podle toho, jak jsou zatíženy jednotlivé části.

polykarbonátový skleník

Jistota je jistota

A tu my vám dáváme u polykarbonátu na skleníku vždy. Získáte totiž polykarbonát s nejvyšší kvalitou a není tajemstvím, že vše jistí boční pozinkované výztuhy. Skleník má rovněž velmi praktické zešikmené boční stěny, kterými optimálně pronikají sluneční paprsky. Samozřejmostí jsou posuvné nebo otevírací dveře, pozinkovaný spojovací materiál a mnohé další komponenty, jako kotvící materiál, těsnící guma lemovka v dostatečně potřebném množství. S našimi skleníky z polykarbonátu, ale i ze skla, se vám bude úroda vždy dařit.